Return to site

نقد و بررسی کیبورد گیمینگ ریزر BlackWidow Ultimate Stealth 2016

عنکبوت زهرآگین ریزر

broken image

گر به بازی های کامپیوتری علاقه‌مند بوده و به صورت حرفه ای بازیکن مسابقات باشید، می توانیم با اطمینان کامل در مورد اهمیت داشتن تجهیزات مخصوص بازی با شما صحبت کنیم. عمل نکردن، دیر عمل کردن و یا حتی عملکرد ناقص یکی از لواز جانبی کنترلی (مانند موس و کیبورد) در انجام دستورات شما به هنگام بازی می تواند به سادگی نتیجه را به نفع حریفان تغییر داده و پرچم پیروزی را به دستان آن‌ها دهد.

حال در این میان سوالی پیش می آید؛ چه باید کرد؟! پیشنهاد ما استفاده از تجهیزات مخصوص بازی است تا بتوانید در نبرد سخت افزار ها همیشه برنده باشید. یکی از برند هایی که اسم آن با بازی های کامپیوتری گره خورده است و نمی توان به هیچ عنوان آن را در زمره ی بهترین های دنیای گیمینگ قرار نداد، قطع به یقین برند ریزر (Razer) است.

این برند آمریکایی سال‌هاست پرچم‌دار تولید لوازم جانبی مخصوص بازی بوده است و در زمینه ی تولید موس و کیبورد مخصوص بازی تخصص عجیب و غریبی دارد! یکی از مدل های فوق العاده از کیبورد های این برند، کیبورد گیمینگ ریزر blackwidow است. BlackWidow Ultimate Stealth از آن کیبورد هایی محسوب می شود که تصور در اختیار داشتنش بر لبان بسیاری از بازیکنان حرفه ای لبخند می آورد.

خرید کیبورد ریزر بلک ویدو آلتیمیت Stealth 2016 باعث می شود تمامی تلاش های شما در جهت برنده شدن، به ثمر برسد. تیم نقد و بررسی پلازا تصمیم دارد نگاهی تخصصی به این محصول دوست داشتنی کمپانی ریزر داشته باشد و آن را از نگاه منتقدانه مورد بازبینی قرار دهد؛ بنابراین اگر قصد خرید کیبورد مخصوص بازی را دارید، لطفاً با نقد و بررسی تخصصی کیبورد گیمینگ ریزر blackwidow همراه باشید.

طراحی

broken image

طراحی در برند ریزر همواره دارای امضای خاص این کمپانی بوده است و اگر مدتی را در دنیای بازی های رایانه ای سپری کرده باشید، بدون شک با دیدن طراحی یک ریزر و بدون دیدن لوگو یا نام، آن را از دیگر برند ها تشخیص خواهید داد.

کیبورد گیمینگ BlackWidow Ultimate Stealth 2016 Switch ابعادی معادل 480x 259 x 66 میلی متر داشته و 1950 گرم وزن دارد که برای یک کیبورد گیمینگ حرفه ای امری عادی است و حتی خوشایند؛ چرا که شما هرگز نمی خواهید کیبورد در زیر دستتان حرکت کند. این کیبورد از نوع با سیم است و به وسیله ی یک کابل از جنس فیبر و با سوکت USB به دستگاه شما متصل می شود. 

بر روی کیبورد گیمینگ ریزر BlackWidow Ultimate Stealth 2016 تعداد 104 کلمه قرار گرفته اند که از کلید های معمول در میان تمامی کیبورد ها به علاوه ی کلید های FN تشکیل شده اند. 10 عدد از این کلید ها خاصیت آنتی گوست دارند که در هنگام بازی می تواند کمک بسیار بزرگی به شما باشد. 

کلید ها در کیبورد بازی ریزر BlackWidow Ultimate Stealth 2016 دارای قابلیت جدا شدن هستند و به صورت مکانیکی طراحی شده اند. هنگامی که BlackWidow را روشن می کنید نور پس زمینه ی آن برای شما دلبری می کند. همان‌طور که گفتیم، ریزر متخصص نورپردازی تجهیزات مخصوص بازی است و با خرید کیبورد گیمینگ ریزر می توانید از این موهبت، بهره مند شوید. 

ویژگی های کیبورد مخصوص بازی ریزر BlackWidow Ultimate Stealth 2016

در این کیبورد، کلید های مکانیکی به کار رفته اند که نسبت به دیگر انواع کلید های استفاده شده در این محصولات با کیفیت‌تر هستند. اساس کار این کیبورد ها بر میزان فشار و عمق کمتر برای کارکرد واقع شده است و این یعنی نیازی نیست آن ها را تا انتها بفشارید و همین که مقداری به سمت داخل (نزدیک به 2 میلی‌متر) فشرده شوند، پاسخ کامل را دریافت خواهید کرد.

عمر ضربه پذیری کلید ها در کیبورد ریزر بلک ویدو آلتیمیت Stealth 2016 به 80 میلیون ضربه می رسد که میزانی واقعاً خارق‌العاده است و می توان گفت با یک کیبورد فنا ناپذیر طرف هستیم. اگر ساختمان بنیادی فلزی این کیبورد را نیز در نظر بگیریم، آن‌وقت است که دیگر هیچ بهانه ای برای «ترمیناتور» نخواند این محصول ریزر پیدا نخواهیم کرد! کیفیت ساخت عالی بهترین دلیل برای قیمت کیبورد بازی ریزر BlackWidow Ultimate Stealth 2016 به حساب می آید.

در کیبورد گیمینگ ریزر مدل BlackWidow Ultimate Stealth 2016 از فناوری های متعددی استفاده شده است. از جمله ی آنها می توان به ضبط با حالت ماکرو (Macro Recording) اشاره کرد که در توضیح آن می توان گفت: ممکن است شما دستورات ترکیبی متعددی را با کیبورد خود اجرا کنید که در هنگام بازی، سرعت اجرای آنها برای پیروزی در نبرد شما تعیین کننده باشد. حالت ماکرو رکوردینگ این دستورات را از قبل ذخیره کرده و آن‌ها را تنها با فشردن یک کلید برای شما اجرا می کند.

فناوری بعدی تنظیم نور کیبورد است که با استفاده ی از آن قادر خواهید بود انواع متعددی از نورپردازی را در هنگام استفاده از کیبورد خود استفاده کنید و از بازی با جلوه های ویژه ی بصری لذت ببرید. این قابلیت، در میان سایر کیبوردهای گیمینگ عرضه شده در فروشگاه اینترنتی پلازا به خوبی خودنمایی می کند.

ریزر برای آنکه بُرد در بازی را به صورت 100 درصدی برای شما تضمین کند از هیچ چیز فروگزار نکرده است. یکی دیگر از امکاناتی که قیمت کیبورد گیمینگ BlackWidow Ultimate Stealth 2016 Switch را برای شما توجیه می کند، فناوری بسیار دوست داشتنی Ultrapolling است. با این فناوری شما می توانید فرکانس پاسخگویی کلید ها را در این کیبورد افزایش دهید و از آن نهایت استفاده را کرده و لذت ببرید. 

کیبورد گیمینگ ریزر BlackWidow Ultimate Stealth 2016 با سیستم عامل های ویندوز و مک سازگار است و در زمینه ی نرم افزاری از یک قابلیت حقیقتاً دوست داشتنی به نام Razer Synapse استفاده می کند که در واقع نرم افزار مدیریتی ریزر در فضای ابری اطلاعات است و با استفاده از آن می توانید کلید های خود را تنظیم کرده و از 100 مگابایت حافظه ی داخلی که جهت راه اندازی نرم افزار ریزر استفاده شده است لذت ببرید.