Return to site

نقد و بررسی باتری اورجینال LG G4

گوشی های موبایل پرچمدار برند LG با سه ویژگی توصیف می شوند: کیفیت ساخت عالی، کیفیت صدای بالا و دوام فوق العاده. اگر شما نیز از گوشی LG G4 استفاده می کنید و متوجه کاهش دوام باطری آن شده اید، بهتر است به فکر خرید باتری LG G4 اصل و اورجینال باشید. فروشگاه اینترنتی پلازا به عنوان مرجعی معتبر برای ارزان ترین قیمت باتری موبایل بهترین محل برای خرید باتری گوشی LG G4 به حساب می آید و در ادامه به نقد و بررسی این باطری 3000 میلی آمپر ساعتی می پردازیم.

broken image

مشخصات باتری ال جی جی 4

گوشی ال جی G4 به عصری از فناوری موبایل تعلق دارد که در آن، می توان درب دستگاه را باز و باتری آن را به سادگی تعویض کرد. فرقی ندارد از مدل چرم پوش یا پلاستیکی G4 استفاده می کنید چون باتری اصلی LG G4 با انواع مدل های این سری و حتی با مدل G4 Stylus نیز سازگار است. بدین ترتیب پس از خرید باتری LG G4 اصل، نیازی به مراجعه به تعمیرگاه برای تعویض نخواهد بود.
 
باتری اورجینال ال جی G4 از فناوری لیتیوم یون یا Li-ion برای ذخیره سازی انرژی الکتریکی استفاده می کند. به همین دلیل است که قیمت باتری گوشی LG G4 در فروشگاه اینترنتی پلازا بسیار ارزان است و همتایان لیتیوم پلیمری باتری موبایل با قیمت بیشتری به فروش می رسند. اگر به دنبال خرید باتری قوی برای G4 ال جی هستید، هیچ مدلی جایگزین مدل اورجینال و اصلی آن نمی شود.

در ساخت باتری LG G4 از استانداردهای بالایی استفاده شده است و این امر را حتی می توان در کیفیت چاپ مشخصات دستگاه نیز مشاهده کرد. باطری اورجینال الجی جی فور با سفارش کمپانی LG ساخته شده است و به همین خاطر، می توانید به کارکرد بدون اشکال و طول عمر

فوق العاده بالای آن اطمینان کامل داشته باشید.