Return to site

بررسی موس پد گیمینگ Razer Gigantus V2 3XL

اگر می خواهید آشنایی با محصولات برند ریزر را تجربه کنید، خرید موس پد گیمینگ ریزر مدل Gigantus V2 3XL یکی از بهترین نقاط برای شروع این سفر هیجان انگیز است. این بالشتک وسیع و گسترده با ابعاد بزرگ خود، سطح قابل توجهی از میز کامپیوتر شما را می پوشاند و علاوه بر موس فضای کافی برای جای دادن کیبورد، اسپیکر و حتی مانیتور شما را نیز دارد. در این بخش قصد داریم تا با نقد و بررسی کوتاه ماوس پد مخصوص بازی ریزر Gigantus V2 3XL، شما را با این شاهکار ارگونومیک و بادوام، بیشتر آشنا کنیم.

طراحی و عملکرد موس پد Gigantus V2 3XL ریزر

سری گیگانتوس، ساده ترین و ارزان قیمت ترین موس پدهای ریزر را تشکیل می دهند و می توانید آن ها را در قطع مدیوم، لارج، دو ایکس لارج و سه ایک لارج خریداری کنید. ماوس پد گیمینگ ریزر مدل Gigantus V2 3XL بزرگ ترین مدل ارائه شده در این سری است و سطحی به طول و عرض 1200 در 550 میلی متر از میز شما را به خود اختصاص خواهد داد.

در حالی که مدل های نسل قبل موس پد ژیگانتوس، دوردوزی شده بوده و لوگوی مار سه گانه ریزر رویشان به چشم می خورد، در موس پد گیمینگ ریزر Gigantus V2 3XL شاهد لوگویی کوچک هستیم که در قالب یک برچسب پارچه ای، به لبه آن دوخته شده است. پوشش و کفی موس پد گیمینگ Razer Gigantus V2 3XL به جای دوخت، با چسب به هم پیوند خورده اند و بدین ترتیب، ظاهر دستگاه بسیار شیک تر و تمیز تر شده است.

قسمت رویی ماوس پد بازی Gigantus V2 3XL ریزر پوششی از پارچه ریزبافت یا میکروفیبر دارد. این پوشش در عین داشتن اصطکاک بسیار کم با کف ماوس شما، از عرق کردن مچ دست جلوگیری می کند و حتی هنگام حرکت های فوق العاده آهسته ماوس، باعث گیر کردن آن نمی شود. این امر در هنگام انجام بازی های اول شخص یا FPS، اهمیت فوق العاده ای دارد؛ جایی که یک گیر کوتاه، به احتمال زیاد به تیر خوردن ختم خواهد شد.
خرید موس پد فقط مختص گیمرها نیست چون اقشار و کاربران بسیاری هستند که برای امور روزانه خود، به حرکت سریع و دقیق ماوس نیاز دارند. گرافیست ها نیز می توانند از این دقت بالا، برای کاربرد انواع ابزارهای ویرایش تصویر استفاده کنند و خرید موس پد ریزر را برای تدوینگران فیلم و آهنگسازان نیز توصیه می کنیم.
در بخش تحتانی بدنه موس پد Gigantus V2 3XL ریزر شاهد پوششی از فوم لاستیکی هستیم. این پوشش، ضمن داشتن انعطاف عالی و چسبیدن به سطح میز کامپیوتر، خاصیت ارتجاعی خوبی نیز دارد. بدین ترتیب همانند یک بالشتک، از خستگی و فشار روی مچ دست شما جلوگیری می کند. خرید ماوس پد گیمینگ Razer Gigantus V2 3XL حتی می تواند کمبود استراحتگاه مچ روی کیبورد را نیز برای شما جبران کند.

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly